Simplepx
Zadzwoń do nas : +48 515 813 993

O Nas

 • KIM JESTEŚMY?

  CopyBiuro - Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie sprzętu biurowego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i bogatej ofercie firmy jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta dotyczy przede wszystkim sprzedaży, serwisu i dzierżawy kserokopiarek. Dzięki okresowym szkoleniom technicznym organizowanym przez producentów urządzeń gwarantujemy Państwu obsługę techniczną urządzeń na najwyższym poziomie.

  OFERUJEMY:

  • dostawę nowoczesnych urządzeń kopiująco-drukujących m.in. kserokopiarki, drukarki, faxy, urządzenia wielofunkcyjne, skanery
  • pełną obsługę serwisową urządzeń biurowych
  • bieżące naprawy i okresowe przeglądy
  • usługi informatyczne m.in. konfiguracja urządzeń w sieci
  • dostawę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i materiałów alternatywnych

  Bogate doświadczenie naszej firmy w branży biurowej to pewność i gwarancja wysokiej jakości obsługi przy zachowaniu możliwie niskich kosztów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co pozwala zminimalizować koszty i zachować pełne zadowolenie obu stron. Posiadamy na magazynie bazę części oryginalnych i wysokiej jakości alternatywnych co pozwala w szybkiej reakcji na Państwa zgłoszenia i usuwanie usterek już przy pierwszej wizycie technika.

Copyright © CopyBiuro 2014. Designed by RedKomp.
Szanujemy Twoją prywatność. Powinnieneś wiedzieć, że ta strona wykorzystuje "Google Analytics Demographics and Interest Reporting" w celu poprawy jakości dostarczanych treści. Jeśli nie zgadzasz się z tym, skorzystaj z narzędzi dostarczonych przez Google.